Şht. Hasan Yılmaz Sk. No:20/A Küçükbakkalköy Ataşehir / İSTANBUL Tel: +90 216 575 55 74

Çilekli Protein Tozu

Çilekli Protein Tozu

Çilekli protein tozu kullanmak isteyen herkes doğru bir seçim yapmalıdır. Çünkü yüksek proteinli ürünler içeren her marka güvenilir değildir. Bu nedenle kullanılan ürünün kalitesi ve vücuda sağladığı yarar araştırılmalıdır. Tüketiminin kolay olması ve lezzetli olması ameliyat sonrasında hassas bir mideye sahip olan kişiler için oldukça önemlidir. Bu nedenle ürünlerimizin içerisinde yüksek kaliteli protein kaynakları kullanılmaktadır. Sadece obezite cerrahi ameliyatı sonrasında değil tüm kullanıcıların tercih edeceği güvenilir protein destekleridir. Tanecikli içeriğe sahip olan ürünler kullanmak ameliyat sonrasında mideye zarar vereceği için tüm protein tozlarımız taneciksiz yapıya sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile çilek aromalı ürünümüzü tercih edebilirsiniz.

Kolajen İçeren Çilekli Protein Tozu

Çilekli protein tozu içerisinde aynı zamanda kolajen ürünler de kullanıldığı için bu iki önemli kaynağın vücuda sağladığı fayda oldukça fazladır. Yüksek proteinli ürünlerimizi tercih ettiğinizde hem Kolajen alımı yapmış olursunuz hem de protein eksikliğini gidermiş olursunuz. Yüksek proteinli ürünümüzün içerisinde süt, yoğurt, kefir ve kolajen kaynakları özel olarak hazırlanmıştır. Ameliyat sonrasında tanesiz olarak tüketim yapılması gereken süreçte çilekli aromalı yüksek proteinli ürünümüzü kolaylıkla tüketebilirsiniz. Bu ürünümüzün içerisinde 26 gram protein bulmaktadır. Yüksek proteinli ürünler arasında farklı olarak Whey Protein izolatı yanında kolajen de kullanıldığı için kısa sürede olumlu etki alınacaktır. Aynı zamanda vücudun ihtiyaç duyduğu amino asit de bu ürün sayesinde karşılanır.

Diyete Uygun Çilekli Protein Tozu

Çilekli Protein tozu özellikle diyet dönemlerinde ve yoğun spor yapıldığı dönemlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Diyet dönemi gibi beslenmenin kontrol altına alınması gereken süreçte yüksek proteinli ürünler kullanarak uzun süre tokluk hissi yaşanır. İçerisinde kullanılan meyve aroması keyifli bir kullanım sunar. Diyet dönemlerinde yüksek proteinli ürünler kullanarak karbonhidrat alımı azaltılmış olur. Bu sayede karbonhidratların kan şekerini hızlı bir şekilde yükseltme özelliğinden de korunmuş olunur. Diyet dönemlerinde karbonhidrat alımı olmayacağı için kan şekeri hızlıca yükselir ve süreç oldukça zorlayıcı olur. İşte tam da bu süreçte çilekli protein tozu imdada yetişir. Obezite cerrahı ameliyatlarından sonra spor yapıldığında ve diyet dönemlerinde gönül rahatlığı ile kullanılacak bir üründür.

Leave a comment