Şht. Hasan Yılmaz Sk. No:20/A Küçükbakkalköy Ataşehir / İSTANBUL Tel: +90 216 575 55 74

Muzlu Protein Tozu

Muzlu Protein Tozu

Muzlu protein tozu kullanmak oldukça keyiflidir. İçerisinde bulunan harika meyve aromalarıyla diyet dönemlerinde, spor dönemlerinde ve obezite cerrahi ameliyatlarından sonra vücudun tatlı ihtiyacını sıfır karbonhidrat ile karşılar. Muz aromalı protein tozu tanesiz özelliğiyle herkesin kullanımına uygundur. Tek başına vücudun ihtiyaç duyduğu tüm proteini karşılayabilir. Yüksek proteinli ürün kullanan kişiler kaliteli ürün kullandığından emin olmalıdır. Tüketiminin kolay lezzetinin de kullanıma uygun olması önemlidir. Bu nedenle ürünlerimiz herkesin damak tadına uygun sağlığa zararı olamayan meyve aromaları ile desteklenmektedir. Ürün içeriğinde cildin en temel ihtiyacı olan kolajenler de bulunmaktadır. Protein ve kolajen ikilisinin vücuda sağlayacağı faydalar bu ürün sayesinde iki katına çıkartılabilir. Yeterli ve dengeli bir şekilde kullanıldığında etkisi kısa sürede görülecektir.

Tüp Mide Sonrası Muzlu Protein Tozu

Muzlu protein tozu tüp mide ameliyatlarından sonra hastaların ihtiyaç duyduğu tüm vitamin ve mineral eksikliğini karşılar. Bu süreçte yeteri kadar besin alınamadığı için protein ve birçok gıda bakımından zengin protein tozu kullanmak gerekir. Muzlu protein tozu tanecik içermeyen yapısından dolayı Bariatrik cerrahi sonrasında mide ağrılarına neden olmayacağı için tavsiye edilmektedir. Sağlıklı bir şekilde kilo vermek isteyen herkes protein, mineral, vitamin ve kolajen alımını aksatılmamalıdır. Lezzetli tadıyla, ürüne ihtiyaç duyulan sürecin sonrasında da muzlu protein tozu kullanmaya devam etmek isteyeceksiniz.

Diyet ve Spor Döneminde Muzlu Protein Tozu Kullanımı

Muzlu protein tozu diyet ve spor yapan kişiler tarafından da rahatlıkla kullanılabilir. Tadının güzel olması diyet döneminde tatlı yeme isteğini ortadan kaldırır. Kan şekerini düzenlediği için açlıktan kaynaklanan enerji düşmesi ve halsizlik ortadan kalkar. Kilo verme sürecinde bu ürünlerin yüksek protein içeriği sayesinde kaybedilen kiloların kastan değil yağdan gitmesi sağlanmış olur. Aynı zamanda spor yaparken de kas oluşumunu destekler.

Proteinlerin vücutta kas oluşumunu desteklediği bilinmektedir. Bu nedenle sporcular, muzlu protein tozu tercih ederek spor yapmanın faydalarını iki katına çıkartabilirler. Muzlu protein tozu vücuttaki tüm dengeleri olması gereken seviyeye çıkarır ve tüm zamanlarda kullanılabilir. Spor sürecinden verim almak için muzlu protein tozu kullanımı yapmakta fayda vardır.

Leave a comment